Нова Каховка
C

» » В Україні офіційно заборонили встановлювати МАФи та рекламні конструкції на тротуарах

В Україні офіційно заборонили встановлювати МАФи та рекламні конструкції на тротуарах

В Україні офіційно заборонили встановлювати МАФи та рекламні конструкції на тротуарахУ Мінрегіонрозвитку пояснили, що такі конструкції заважають безперешкодному руху по тротуарах та можуть нести небезпеку для пішоходів.

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновило державні будівельні норми, зокрема, ввело норму щодо недопущення встановлення тимчасових споруд, рекламних та інших конструкцій на пішохідних зонах тротуарів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

«Пішохідні зони на те й називаються «пішохідними», тому що призначені для пішоходів, для їх зручності та комфорту в пересуванні. Тому логічно, що на цих шляхах не потрібно встановлювати рекламні конструкції, кіоски чи розміщувати люки та дощоприймачі, адже це заважає безперешкодному руху по тротуарах та навіть може нести небезпеку для пішоходів. Тому у новому ДБН щодо вулиць і доріг ми чітко прописали, що при їх проектуванні в населених пунктах це не допускається», — повідомив заступник Мінрегіонрозвитку України Лев Парцхаладзе.

 

Таким чином, на пішохідних зонах тротуару не допускається встановлення:

 

— дорожньої огорожі та опор;

— рекламних конструкцій;

— тимчасових споруд (торгових кіосків, павільйонів, лотків, палаток тощо);

— приямків від люків та дощоприймачів;

— сходів та ґанків будинків тощо.

 

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.