Нова Каховка
C

» » На Херсонщині за лікування беруть утридорога

На Херсонщині за лікування беруть утридорога

На Херсонщині за лікування беруть утридорога

Скарги про відмову в наданні медичної допомоги жителям Горностаївського району в Каховській центральній районній лікарні стали темою обговорення на останній сесії Горностаївської райради. Оскільки у місцевій лікарні взагалі відсутні лікарі хірурги і травматологи, у жителів району немає іншого виходу, крім як звертатися до найближчого медичного закладу, де є потрібні спеціалісти.

 

— Каховська ЦРЛ просить від ОТГ нашого району передавати їй медичну субвенцію на обслуговування їхніх жителів. Громади готові платити, але в межах розумного. Натомість Каховська лікарня запросила за кожен день перебування пацієнтів з Горностаївського району більше 800 гривень. Якщо погодитися на таку суму, то Горностаївській ЦРЛ не залишиться нічого з наявної медичної субвенції. З чого складається такий кошторис — незрозуміло. Тож ми будемо вести перемовини з керівництвом каховської лікарні, — прокоментував голова Горностаївської райдержадміністрації Олександр Єрохін.

 

Цікаво, що херсонські лікарні просять за лікування тих же пацієнтів у межах 600 гривень на добу. Але далеко не всім жителям району зручно їздити по медичну допомогу до обласного центру. Вирішити цю дилему депутати райради сподіваються за допомогою обласного керівництва і прийняли відповідні звернення до директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації і голови ОДА.

 

Нагадаємо, що 7 червня п. р. Каховська районна рада визнала незадовільною роботу головного лікаря Каховської ЦРЛ Олександра Віттіха і ініціювала притягнення його до дисциплінарної відповідальності згідно з чинним законодавством за невиконання рішень райради та неодноразове ігнорування доручень головного розпорядника коштів.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.