Нова Каховка
C

» » Одразу три лікарні можуть закрити на Херсонщині

Одразу три лікарні можуть закрити на Херсонщині

Одразу три лікарні можуть закрити на ХерсонщиніОдразу три медичні стаціонари можуть закрити на Херсонщині. І аж ніяк не через реформу чи чергову оптимізацію. Фахівці ДСНС України провели позапланові перевірки лікарень Горностаївської та Каховської центральних районних лікарень, а також протитуберкульозної лікарні у селі Нова Збур’ївка Голопристанського району. Грубих порушень вимог пожежної безпеки тут відшукали стільки, що Головне управління ДС НС у Херсонській області подало до окружного адміністративного суду позови про зупинення роботи цих об’єктів до усунення недоліків.

 

Питання, однак, у тому, що виконання вимог вогнеборців, на кшталт встановлення чи ремонту хоча б автоматичної протипожежної сигналізації, обладнання евакуаційного освітлення коштує чимало, і грошей на такі заходи безпеки у бюджетах закладів на поточний рік не передбачили. Медикам треба звертатися до районних рад, і просити додаткового фінансування. До того ж, навіть у кращому випадку додаткові витрати треба обговорити на депутатських комісіях, затвердити на сесіях райрад. Все це займе кілька тижнів, а потім ще й тендер на закупівлю обладнання треба оголошувати. Між тим, час іде, і суд може ухвалити в межах позовів, а тоді двері лікарень для пацієнтів і працівників узагалі зачиняться на невизначений термін.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.