Новая Каховка
C

» » Команда НКПК взяла участь у турнірі в м.Івано-Франківськ

Команда НКПК взяла участь у турнірі в м.Івано-Франківськ

Упродовж трьох днів, з 26 по 28 лютого, в Івано-Франківському державному коледжі технологій та бізнесу проходив ХІХ Всеукраїнський волейбольний турнір серед жіночих команд пам’яті Богдана Завальського. Команда НКПК взяла участь у турнірі в м.Івано-Франківськ

У змаганнях взяли участь 12 команд, серед яких була і команда Новокаховського політехнічного коледжу у складі: Власкевич Дарина, Морунк Соня, Губина Ірина, Земляна Анастасія, Муковська Маргарита, Пісня Катерина та Дубицька Вікторія. Команда НКПК вже одинадцятий раз презентує на турнірі Херсонську область.
 
Нашим дівчата не було рівних у груповому турнірі. У фіналі «чотирьох» вони перемогли Івано-Франківський медичний коледж з рахунком 2 – 0, але на жаль поступились волейболісткам спортивних шкіл з міст Івано-Франківськ та Луцьк.
 
Вільний від змагань час дівчата проводили з користю та знайомились з мальовничими куточками міста Івано-Франківськ. Це місто, як і люди, які проживають у ньому, зачарували нас своєю красою та гостинністю. Скільки разів би ти не приїздив сюди, Івано-Франківську завжди знайдеться, чим тебе здивувати та зачарувати.

Хочеться висловити щиру подяку керівникам Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу Томенчук Софії Петрівні та Новокаховського політехнічного коледжу - Людмилі Тимофіївні Лозі. Саме їх особиста багаторічна дружба переросла в дружні стосунки між нашими навчальними закладами, яка триває уже 15 років. Особлива подяка студентський профспілці коледжу за виділенні кошти на незабутню, сповнену яскравими враженнями подорож.Команда НКПК взяла участь у турнірі в м.Івано-Франківськ

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.