Нова Каховка
C

» » Команда НКПК взяла участь у турнірі в м.Івано-Франківськ

Команда НКПК взяла участь у турнірі в м.Івано-Франківськ

Упродовж трьох днів, з 26 по 28 лютого, в Івано-Франківському державному коледжі технологій та бізнесу проходив ХІХ Всеукраїнський волейбольний турнір серед жіночих команд пам’яті Богдана Завальського. Команда НКПК взяла участь у турнірі в м.Івано-Франківськ

У змаганнях взяли участь 12 команд, серед яких була і команда Новокаховського політехнічного коледжу у складі: Власкевич Дарина, Морунк Соня, Губина Ірина, Земляна Анастасія, Муковська Маргарита, Пісня Катерина та Дубицька Вікторія. Команда НКПК вже одинадцятий раз презентує на турнірі Херсонську область.
 
Нашим дівчата не було рівних у груповому турнірі. У фіналі «чотирьох» вони перемогли Івано-Франківський медичний коледж з рахунком 2 – 0, але на жаль поступились волейболісткам спортивних шкіл з міст Івано-Франківськ та Луцьк.
 
Вільний від змагань час дівчата проводили з користю та знайомились з мальовничими куточками міста Івано-Франківськ. Це місто, як і люди, які проживають у ньому, зачарували нас своєю красою та гостинністю. Скільки разів би ти не приїздив сюди, Івано-Франківську завжди знайдеться, чим тебе здивувати та зачарувати.

Хочеться висловити щиру подяку керівникам Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу Томенчук Софії Петрівні та Новокаховського політехнічного коледжу - Людмилі Тимофіївні Лозі. Саме їх особиста багаторічна дружба переросла в дружні стосунки між нашими навчальними закладами, яка триває уже 15 років. Особлива подяка студентський профспілці коледжу за виділенні кошти на незабутню, сповнену яскравими враженнями подорож.Команда НКПК взяла участь у турнірі в м.Івано-Франківськ

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.