Новая Каховка
C

» » З несумлінних батьків Великоолександрівського району стягнули більше 100 тисяч гривень аліментів

З несумлінних батьків Великоолександрівського району стягнули більше 100 тисяч гривень аліментів

З несумлінних батьків Великоолександрівського району стягнули більше 100 тисяч гривень аліментівЗ несумлінних батьків Великоолександрівського району стягнули більше 100 тисяч гривень аліментів, повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

 

Так, пан Валерій за рішенням суду мав щомісяця сплачувати по 500 гривень на кожну з двох доньок. Проте станом на 1 травня 2018 року чоловік накопичив борг 35 тисяч гривень, 

 

У ході примусового виконання рішення суду державним виконавцем відділу було здійснено опис та арешт земельної ділянки боржника та в подальшому передано до ДП «СЕТАМ» для проведення електронних торгів.

 

У рахунок погашення заборгованості аліментів стягувачці перерахували 19611,05 грн.

 

Іншого мешканця району суд зобов’язав сплачувати аліменти власній донечці в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку. Проте батько цього не робив і накопичив борг більше 25 тисяч гривень.

 

Через це, в рамках закону Чужих дітей не буває його обмежили у праві виїзду за кордон, керуванні транспортним засобом, поводженні зі зброєю та полюванні. Окрім цього, виявилось, що несумлінний батько не проживає за вказаною у виконавчому листі адресою. Тому його оголосили в розшук. Після всіх застосованих обмежень боржник все ж таки повністю сплатив борг власній дитині.

 

Ще один батько, який мешкає в цьому районі, не сплачував аліменти 10 років. І завинив власній донечці більше 33 тисяч гривень. Його також обмежили у праві виїзду за кордон, керуванні транспортним засобом, поводженні зі зброєю та полюванні. Після цього чоловік погасив частину боргу, а саме 27089,87 грн.

 

Четвертий батько-аліментник за три роки накопичив більше 37 тисяч гривень боргу. Його обмежили у праві виїзду за кордон, керуванні транспортним засобом, поводженні зі зброєю та полюванні. І це спрацювало! Чоловік повністю сплатив борг перед власною дитиною.

 

- Херсонська юстиція працює над тим, щоб на Херсонщині несумлінних батьків лишалось все менше. Перший пакет законів #ЧужихДітейНеБуває довів свою ефективність і допоміг тисячам дітей нашої області отримати кошти, які вони не отримували роками.  Херсонська юстиція завжди стоїть на захисті прав дитини. – зазначив керівник ГТУЮ у Херсонській області Костянтин Хутковський.

 

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.