Нова Каховка
C

» » Чи планує Росія захопити Північно-Кримський канал?

Чи планує Росія захопити Північно-Кримський канал?

Чи планує Росія захопити Північно-Кримський канал?«Чи відбудеться найближчим часом російська агресія з метою захоплення головної споруди Північно-Кримського каналу у зв'язку з посухою на Кримському півострові?» - на це питання слухача «Денного шоу» Радіо Крим.Реалії відповів заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов

 

«Так, цього року загострилася проблема води. Ще нещодавно, півроку тому, були бравурні заяви, що ми абсолютно довели, що російський Крим може жити без дніпровської води.

 

А зараз тональність змінилася кардинально і говорять про те, що по годинах подавати воду, навіть не на поля, а в міста, які страждають від того, що водосховища не заповнені.

 

Я все ж таки думаю, не стоїть зараз ця проблема, рік десь приблизно. А далі буде нова ситуація, по-новому буде розклад політичний, безпековий і будуть прийматися нові рішення.

 

Я все-таки не вважаю, що для керівництва Росії, те, що Крим висохне, є загрозою. Вони не вважають людей, господарства цього півострова, нашого українського, окупованого нині, настільки важливими, щоб начинати повномасштабну війну і окупацію вже нову іншої території поза Кримом.

 

Для них важливий Крим як база військова, і південний берег як візитна картка імперської Росії. І ці об’єкти військові і імперські не страждають зараз. Вони повністю забезпечені.

 

Є проблема з водозабезпеченням нових гарнізонів у Північному Криму, в Чорноморську, Джанкої, Красноперекопську, но там невеликі. Є проблема, але вони її вирішують. Далі вони будуть думати дали. Але поки для цих військових баз не критична ситуація», - вважає Сергій Данилов.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.