Нова Каховка
C

» » Раді пропонують заборонити продаж алкоголю особам у військовій формі

Раді пропонують заборонити продаж алкоголю особам у військовій формі

На розгляд Верховної Ради внесено проект Закону реєстр. №4171 від 29.02.2016 року.

Коментуючи причини розробки законопроекту, його співавтор Іван Вінник зазначив: «Наразі значна кількість порушень військової дисципліни, недовіра до військовослужбовців з боку населення територій, на яких проводиться АТО, значною мірою пов’язані зі зловживанням військовослужбовцями алкоголем. При цьому незалежно від того, чи перебувають такі особи в момент вживання алкоголю на службі, чи ні – ставлення цивільних громадян до них є різко негативним і призводить до падіння авторитету армії, сприяє поширенню панічних настроїв серед населення. Тому нами розроблено законопроект, що встановлює заборону продажу алкоголю особам у військовій формі одягу, заборону споживання алкогольних напоїв на території військових частин та в пунктах дислокації військових підрозділів, а також адміністративну відповідальність працівників підприємств торгівлі або громадського харчування за продаж алкогольних напоїв особам у формі».


Іван Вінник також звернув увагу на те, що відповідну законодавчу ініціативу він привіз зі свого регіону. Нагадаємо, що на Раді оборони, яка відбулась 19.02.2016 року в місті Цурюпинську Херсонської області, активно обговорювалось вказане питання. Як повідомлялось раніше, за результатами проведення Ради до голів селищних, сільських та районних рад Херсонщини було надіслано листи з рекомендаціями спонукати суб’єктів господарювання не здійснювати продаж алкогольних напоїв особам у військовій формі.

 

«Сподіваємось, що прийняття законопроекту попередить випадки травматизму та загибелі військовослужбовців та цивільного населення, а також сприятиме підвищенню авторитету української армії», - наголосив Іван Вінник.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.