Нова Каховка
C

» » Проект каховських освітян знайшов підтримку в області

Проект каховських освітян знайшов підтримку в області

Проект каховських освітян знайшов підтримку в областіМинулого року Каховська міська рада узяла участь у конкурсі проектів розвитку громад, організованого Херсонською обласною радою.

 

"Ми запропонували проект з покращення умов навчання учнів школи #1 і Гімназії, шляхом придбання 70 великих телевізорів до ноутбуків, що раніше були придбані за кошти міського бюджету. Це створює інтерактивний комплекс, що дає можливість учителю і учням на уроці переглядати презентації, відео, слухати аудіозаписи тощо", - повідомляє на своїй сторінці  у мережі Фейсбук начальник відділу освіти Михайло Гончар.

 

Конкурсна комісія підтримала  проект і передбачила фінансування в сумі 200 тисяч гривень, ще 400 тисяч додала Каховська міська рада.

 

Вже 1 вересня учні і вчителі зможуть опрацювати нове навчальне обладнання.

 

"Ми не зупиняємося на досягнутому, то на початку року ще 15 телевізорів були придбані для школи #3 за кошти державного бюджету", - повідомляє Гончар.

 

Влада міста комплексно підходить до підготовки до початку нового навчального року.

 

Цього року перші класи усіх шкіл отримають нові меблі та навчальне обладнання. На ці потреби з державного бюджету надійшло понад 800 тисяч гривень,  а з міського бюджету, додатково, передбачено майже 1,5 мільйони.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.