Новая Каховка
C

» » Гройсман хоче, щоб міській голова Нової Каховки залишився працювати

Гройсман хоче, щоб міській голова Нової Каховки залишився працювати

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловив сподівання, що всі керівники місцевого самоврядування в Україні залишаться на наступний термін. Прем’єр впевнений, що "ті, хто працює довго, може забезпечити сталість і стабільність роботи".

 

Про це він заявив під час ХІV Українського муніципального  форуму, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

 

"У 2020 році будуть чергові вибори місцевого самоврядування. Я хотів би, щоб кожен отримав мандат на новий термін. Тому що ті, хто працює довго, може забезпечити сталість і стабільність роботи", – зазначив прем’єр.

 

Міській голова Нової Каховки Володимир Коваленко теж був у складі делегації Херсонщині на цьому форумі. Нам достовірно не відомо чи зустрічався особисто прем'єр – міністр з очільником міста, але ми впевнені, що Володимиру Коваленку сподобався цей вислів.

 

Напевно, це той самий випадок, коли краще мовчати, ніж говорити.  За час «довгої і стабільної роботи» новокаховського міського голови місто з впевненого першого місця по соціально-економічному розвитку у Херсонській області відкотилось на останнє.

 

Нагадаємо, що Володимир Коваленко беззмінний голова міста з 2006 року. Цікавий факт, що жодний інвестор так і не прийшов до Нової Каховки за час його перебування на посаді. Хоча за той же проміжок часу у сусідній Каховці побудовано безліч підприємств.

 

Можна собі уявіть що станеться з містом якщо Володимир Коваленко і надалі так же «довго і стабільно» буде керувати містом.

 

Ми пропонуємо нашим читачам висловитись «А як ви вважаєте чи буде покращення і розвиток Нової Каховці, якщо Володимир Коваленко і надалі залишиться керувати містом після 2020 року?»

Володимир Коваленко міській голова 2020?
А як ви вважаєте чи буде покращення і розвиток Нової Каховці якщо Володимир Коваленко і надалі залишиться керувати містом після 2020 року?
Всего проголосовало: 229

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.