Новая Каховка
C

» » У Каховці комунальні послуги знову дорожчають

У Каховці комунальні послуги знову дорожчають

У Каховці комунальні послуги знову дорожчають

З 1 липня стануть дорожчими тарифи на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій комунального підприємста «Каховська керуюча компанія». Відповідне рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету Каховської міськради 12 червня.

 

За словами директора КП «ККК» Олександра Проценка, загалом тарифи піднімуться від 2 до 6%. Він пов’язує це зі збільшенням мінімальної зарплати з 1 січня п. р. і вартості оплати за ліфти і тарифу на електроенергію.

 

Цікаво, що це рішення не викликало жодної зацікавленості депутатів міської ради. До того вони були активними противниками підвищення тарифів на послуги комунальних підприємств міста і навіть намагалися блокувати прийняття відповідних рішень на засіданнях виконавчого комітету.

 

Зауваження з боку членів виконкому було лише одне: чому КП «ККК» не звітує за свою роботу перед громадою? «Виправимось, уже з цього місяця», — пообіцяв Олександр Проценко і пояснив, що відсутність звітів була пов’язана з нестачею кадрів на підприємстві.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.