Новая Каховка
C

» » Бериславським школярам нагадали правила поведінки під час літніх канікул

Бериславським школярам нагадали правила поведінки під час літніх канікул

Бериславським школярам нагадали правила поведінки під час літніх канікулПо завершенню діяльності пришкільних таборів спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей районної державної адміністрації розпочали превентивну профілактику травматизму та девіантної поведінки серед шкільної молоді.

 

Так, 15 червня фахівці відвідали табори «Сонячний» та «Червоні вітрила» бериславських шкіл №1 та №3 та провели бесіди стосовно правил поведінки під час літнього відпочинку вдома, на водоймах та парковій зоні. Окрім того обговорили ризики небезпечних ігор, що призводять до травм та, навіть, трагедій, та окреслили межі дозволеного для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Не забули і про відповідальність за протиправні вчинки, до яких схильні сучасні підлітки.

Бериславським школярам нагадали правила поведінки під час літніх канікул
Бериславським школярам нагадали правила поведінки під час літніх канікул 

Школярі показали гарні знання про заходи безпеки на дорозі, під час плавання, перебування у лісі, поводження з небезпечними предметами, сірниками та запальними пристроями, під час руху у транспорті та на засобах для катання.

 

На завершення спеціалісти побажали дітям гарного відпочинку, теплого літа та незабутніх вражень.

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.