Новая Каховка
C

» » Роботою головного лікаря незадоволені у Каховці

Роботою головного лікаря незадоволені у Каховці

Роботою головного лікаря незадоволені у Каховці

Каховська райрада ініціює притягнення головного лікаря центральної районної лікарні до дисциплінарної відповідальності.

 

З заявою про незаконне збагачення шляхом присвоєння бюджетних коштів на керівництво Каховської ЦРЛ до місцевої прокуратури 6 червня звернувся голова Каховської райдержадміністрації Валерій Салтиков.

 

«Це сталося після того, як працівники лікарні після моїх багаторазових прохань надали нарешті зарплатні відомості», — розповів він.

 

На одному з засідань колегії РДА озвучили, що деякі посадові особи ЦРЛ отримують зарплату до 40 тис. грн./міс. 7 червня на сесії райради було прийняте рішення про визнання роботи головного лікаря ЦРЛ Олександра Віттіха незадовільною. Депутати райради також вимагають в місячний термін привести у відповідність штатний розпис установи до фактичної потреби надання медпослуг жителям району.

 

— Районна рада багато років виділяє лікарні кошти на утримання 640 співробітників. Водночас там тривалий час вільними є більше 100 вакансій. Головний лікар використовує отримані бюджетні кошти для власного збагачення, — вважає Валерій Салтиков. — Доходить до того, що, коли в лікарню приходять випускники Бериславського медколеджу, адміністрація ЦРЛ їм відмовляє, попри наявні вільні посади лікарів, середніх і молодших медпрацівників. Маємо звернення лікаря-дерматолога, котра минулого року попри наявність вакансії в Каховській ЦРЛ отримала відмову від Віттіха в працевлаштуванні. Тому вважаю неприйнятним виділяти бюджетні кошти на незаповнені робочі місця.

 

Протистояння райради і РДА з Віттіхом триває не один місяць. 24 травня Каховський міськрайонний суд задовольнив позов головного лікаря про визнання незаконним і скасування рішення райради № 456 від 23 лютого 2018 року про його звільнення через наявний конфлікт інтересів. Станом на 10 червня рішення не набрало чинності і повністю не оприлюднене.

 

«Як тільки ми отримаємо його на руки, ми одразу подамо апеляцію. Проте дію рішення № 456 зупинено ухвалою міськрайонного суду від 17 квітня п. р. «до завершення розгляду справи судом та набранням рішення суду законної сили», — стверджує Валерій Салтиков.

 

Останнім рішенням райради депутати також зобов’язали Віттіха «негайно виконати рішення сесії райради від 30 березня п. р. про приймання-передачу нерухомого майна з балансу лікарні на баланс райради. Про це йшла мова й на нещодавному круглому столі за участі представників ЦРЛ і обласного керівництва в стінах облдержадміністрації.

 

«Ми прийняли рішення про створення центру первинної медико-санітарної допомоги відповідно до вимог медичної реформи. Проте ніяк не можемо передати їм приміщення, бо Олександр Віттіх чомусь не хоче їх віддавати з балансу ЦРЛ», — пояснив голова РДА.

 

Райрада також ініціювала притягнення Віттіха до дисциплінарної відповідальності згідно з чинним законодавством «за невиконання рішень райради та неодноразове ігнорування доручень головного розпорядника коштів». Про це йдеться в рішенні районної ради «Про стан реформування медичної галузі в Каховському районі» від 7 червня.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.