Нова Каховка
C

» » Роботою головного лікаря незадоволені у Каховці

Роботою головного лікаря незадоволені у Каховці

Роботою головного лікаря незадоволені у Каховці

Каховська райрада ініціює притягнення головного лікаря центральної районної лікарні до дисциплінарної відповідальності.

 

З заявою про незаконне збагачення шляхом присвоєння бюджетних коштів на керівництво Каховської ЦРЛ до місцевої прокуратури 6 червня звернувся голова Каховської райдержадміністрації Валерій Салтиков.

 

«Це сталося після того, як працівники лікарні після моїх багаторазових прохань надали нарешті зарплатні відомості», — розповів він.

 

На одному з засідань колегії РДА озвучили, що деякі посадові особи ЦРЛ отримують зарплату до 40 тис. грн./міс. 7 червня на сесії райради було прийняте рішення про визнання роботи головного лікаря ЦРЛ Олександра Віттіха незадовільною. Депутати райради також вимагають в місячний термін привести у відповідність штатний розпис установи до фактичної потреби надання медпослуг жителям району.

 

— Районна рада багато років виділяє лікарні кошти на утримання 640 співробітників. Водночас там тривалий час вільними є більше 100 вакансій. Головний лікар використовує отримані бюджетні кошти для власного збагачення, — вважає Валерій Салтиков. — Доходить до того, що, коли в лікарню приходять випускники Бериславського медколеджу, адміністрація ЦРЛ їм відмовляє, попри наявні вільні посади лікарів, середніх і молодших медпрацівників. Маємо звернення лікаря-дерматолога, котра минулого року попри наявність вакансії в Каховській ЦРЛ отримала відмову від Віттіха в працевлаштуванні. Тому вважаю неприйнятним виділяти бюджетні кошти на незаповнені робочі місця.

 

Протистояння райради і РДА з Віттіхом триває не один місяць. 24 травня Каховський міськрайонний суд задовольнив позов головного лікаря про визнання незаконним і скасування рішення райради № 456 від 23 лютого 2018 року про його звільнення через наявний конфлікт інтересів. Станом на 10 червня рішення не набрало чинності і повністю не оприлюднене.

 

«Як тільки ми отримаємо його на руки, ми одразу подамо апеляцію. Проте дію рішення № 456 зупинено ухвалою міськрайонного суду від 17 квітня п. р. «до завершення розгляду справи судом та набранням рішення суду законної сили», — стверджує Валерій Салтиков.

 

Останнім рішенням райради депутати також зобов’язали Віттіха «негайно виконати рішення сесії райради від 30 березня п. р. про приймання-передачу нерухомого майна з балансу лікарні на баланс райради. Про це йшла мова й на нещодавному круглому столі за участі представників ЦРЛ і обласного керівництва в стінах облдержадміністрації.

 

«Ми прийняли рішення про створення центру первинної медико-санітарної допомоги відповідно до вимог медичної реформи. Проте ніяк не можемо передати їм приміщення, бо Олександр Віттіх чомусь не хоче їх віддавати з балансу ЦРЛ», — пояснив голова РДА.

 

Райрада також ініціювала притягнення Віттіха до дисциплінарної відповідальності згідно з чинним законодавством «за невиконання рішень райради та неодноразове ігнорування доручень головного розпорядника коштів». Про це йдеться в рішенні районної ради «Про стан реформування медичної галузі в Каховському районі» від 7 червня.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.