Нова Каховка
C

» » У Бериславі перейменування вулиць схоже на фарс

У Бериславі перейменування вулиць схоже на фарс

У Бериславі всерйоз обговорюють ідею перейменувати вулицю Пархоменко в вулицю Пархоменко!

Дана пропозиція буде винесена на розгляд виконавчого комітету Бериславської міськради у березні.

"Жителі вулиці Пархоменко проти перейменування і знайшли десь в інтернеті, що в Україні теж був відомий Пархоменко - військовий, який загинув на війні на Донбасі. От у честь цього другого Пархоменко вони попросили перейменувати їх вулицю", - пояснили присутні на громадському обговоренні сьогодні в Бериславі.

"Другий" Пархоменко - був жителем Сум, Сергій Пархоменко. Ніякої письмової згоди від родичів Сергія бериславці не мають. Перейменувати вулицю так, щоб було зрозуміло, якому саме Пархоменку вона присвячена, вони теж не хочуть.

У Бериславі сміються: "буде у нас вулиця реперу Серьогі - його теж звуть Сергей Пархоменко. Мабуть, місцеві бабусі тащаться від його шлягеру "Чорний бумер", от і вирішили увічнити його в Бериславі".

Нинішня ж вулиця Пархоменка увічнює ім*я більшовицького "Мотороли" - червоного командира, який приймав активну участь в окупації України в 1917-1921 роках.

 

Олег Батурін


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.