Нова Каховка
C

» » У Каховці опікуються влаштуванням покинутих дітей у родини

У Каховці опікуються влаштуванням покинутих дітей у родини

У  Каховці опікуються влаштуванням покинутих дітей у родиниНе тільки святковими заходами відділ у справах дітей Каховської міської ради відзначив День захисту дітей. Адже, саме ці фахівці разом опікуються питанням влаштування дітей у сім`ї.

 

Тривала та наполеглива робота відділу у співпраці з міським Центром соціальних служб для сім’ї та молоді по вирішенню доль дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, принесла гарний результат.

 

Протягом 2 тижнів, до та після 1 червня, четверо каховських малюків, що тимчасово проживали в інтернатних закладах, були влаштовані в сім’ї.

 

Різними шляхами вони йшли до своїх родин, але миті зустрічі діточок з батьками вкотре засвідчили, що найбільше в житті малюки чекали маму і тата.

 

А ще 3 діточок з іншого району Херсонщини за сприянням Каховського відділу у справах дітей також тепер відчувають родинне тепло, бо мають тата і маму.

 

В загальному підсумку: в період з 26 травня по 7 червня семеро малюків отримали найголовніший подарунок до Дня захисту дітей - сім'ю, батьківську любов та рідну домівку.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.