Новая Каховка
C

» » У Каховському районі три школи об’єднали в одну

У Каховському районі три школи об’єднали в одну

У Каховському районі три школи об’єднали в одну

Перейменувати Семенівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І—ІІІ ст. — позашкільний навчальний заклад» і створити дві його філії вирішила Каховська районна рада. Відтепер він матиме назву Семенівський опорний заклад загальної середньої освіти.

 

Відокремлені підрозділи його розташовуватимуться у двох селах сусідньої Костогризівської сільради. А саме: філії Семенівського ОЗЗСО «Костогризівська гімназія» і «Богданівська початкова школа». Відповідно, колишні заклади — Костогризівська ЗОШ І—ІІІ ст. і Богданівська ЗОШ І—ІІ ст. — будуть ліквідовані.

 

За словами заступника голови Каховської райдержадміністрації Ольги Вакулич, дане рішення прийняте з метою раціонального і ефективного використання наявних ресурсів суб’єктів освітнього округу. У подальшому можливе створення й інших філій Семенівського ОЗЗСО на базі інших сільських шкіл.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.