Новая Каховка
C

» » В Каховці знов відбувся пробіг "Wake Up and RUN!"

В Каховці знов відбувся пробіг "Wake Up and RUN!"

В Каховці знов відбувся пробіг "Wake Up and RUN!"Каховка знову приєдналась до глобального бігового руху! В суботу, 9 червня, пройшов ІІІ легкоатлетичний пробіг на Кубок міського голови «Wake Up and RUN!”.

 

Вранці  відбулось відкриття «спортивного містечка» біля РБК ім. Фрунзе. А вже о 10:00 центр та набережна міста перетворились на велетенську бігову доріжку - розпочався перший пробіг.

В Каховці знов відбувся пробіг "Wake Up and RUN!"

Випробувати власні сили та витривалість, знову відчути радість і свободу руху, зустрітися з однодумцями і прихильниками спорту та здорового способу життя зібралось чимало каховчан та гостей міста різного віку.

В Каховці знов відбувся пробіг "Wake Up and RUN!"

Змагання, як і зазвичай, проходили в декількох дистанціях: 5, 3 та 1 кілометри, а також 500 метрів для дітей та окремий забіг для людей з інвалідністю.

 

Серед переможців: 5 кілометрів - Дмитро Мягков та Людмила Пушкіна; 3 кілометри - Александр Ільйонак, а серед жінок кращий результат показала Тетяна Кравченко; 1000 метрів для дітей до 14 років - Денис Муха та Олександра Соболь; 500 метрів діти до 10 років - Микита Овчаров та Вероніка Мальована;  500 метрів для людей з інвалідністю - Євген Адаменко.

 

Настрій спортивного свята створювали: танцювальні клуби «MIRIDANCE» і "POWER DANCE", оркестр барабанщиць Бериславського педагогічного коледжу "Ритм" і школа художньої гімнастики "Зірочка".

 

Крім цього, на площі повсякчас працювали аніматори та художники з боді-арту.

В Каховці знов відбувся пробіг "Wake Up and RUN!"


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.