Новая Каховка
C

» » Оренда землі на Херсонщині: де найбільше пропозицій

Оренда землі на Херсонщині: де найбільше пропозицій

Оренда землі на Херсонщині: де найбільше пропозицій

У червні з земельних торгів на Херсонщині планують передати в оренду 20 земельних ділянок на площі понад 2,2 тис. гектарів.

 

— Наші спеціалісти склали перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які виставляються на торги у червні. До нього увійшли 20 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства, розташованих у шести районах області, — повідомила «НД» Наталія Гаврилюк, завідувачка сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області.

 

Найбільше ділянок пропонують для оренди в Генічеському районі. Тут планують продати права оренди на 7 земельних ділянок загальною площею близько 560 га. А найбільший масив пропонують у Новотроїцькому районі — понад 1,3 тис. га.

 

У Каховському районі для передачі в оренду з торгів відібрали 4 земельні ділянки загальною площею понад 103 га. По три ділянки — у Великоолександрівському (86,3 га) та Верхньорогачицькому (107,5 га) районах, дві — у Новотроїцькому.

 

— Загальна площа земельних ділянок, права оренди на які планується реалізувати упродовж місяця, складає понад 297,5 га. Загальний стартовий розмір річної орендної плати за них — близько 401 тисячі гривень. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди становить 7 років, — уточнила Наталія Гаврилюк.

 

На торги запрошують всіх фермерів та інших громадян, які мають бажання господарювати на херсонській землі.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.