Нова Каховка
C

» » В Новій Каховці скасували реєстрацію декларації щодо будівництва багатоповерхівки по вул. Карла Маркса

В Новій Каховці скасували реєстрацію декларації щодо будівництва багатоповерхівки по вул. Карла Маркса

Управління Держархбудінспекціі у Херсонській області скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт щодо будівництва багатоквартирного будинку у місті  Нова Каховка по вулиці Карла Маркса, 6.

За результатами перевірки виявлено, що замовники будівництва Новокаховський міськвиконком - керівник міський голова Коваленко В.І. та ТОВ "Аудиторська компанія "Фінансові резерви" - керівник Розломій П.І. навели недостовірні дані у декларації про початок будробіт. Зокрема , щодо земельної ділянки, затвердження проектної документації проектантами, погодження документації самим замовником та щодо погодження проектної документації з органом культурної спадщини. Також відсутня експертиза проекту в частині міцності і надійності та довговічності будинків та споруд. За висновком  спеціалістів  є підстави вважати об’єкт самочинним будівництвом і є підстави  для скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт.

За інформацією керівника забудовника ТОВ «Аудиторська компанія Фінансові резерви» Розломія П.І., на нього, проектантів та міського голову Коваленка В.І. Управлінням Держархбудінспекціі у Херсонській області накладено штрафів на загальну суму біля 500 тисяч гривень. Цю інформацію нам підтвердили в і Держархбудінспекціі, що дійсно кожний порушник закону заплатить по 130 тисяч  штрафу на загальну суму 520 тисяч гривень.

Наразі зараз Управління Держархбудінспекціі у Херсонській області перевіряє і роботу головного архітектора міста Плюйка М.П., який затверджував містобудівні умови і обмеження на цей об’єкт.

Нагадаємо, що міські  депутати  та активісти 30 грудня 2015 року влаштували біля цього будівництва акцію протесту , визвали поліцію, якою було порушено кримінальну справу щодо можливих злочинних дій забудовника. Але єдине чого не зробили правоохоронці, це не вжили запобіжних заходів і будівлю міського відділу освіти , яка розташована в історичному центрі міста протягом січня було знесено.  Тепер чекаємо відповідної реакції від місцевої поліції та прокурора, які мають притягнути винних до відповідальності та відшкодувати новокаховській громаді втрачену власність або у вигляді відбудованої будівлі, або у грошовому еквіваленті.

Нагадаємо, що це питання знаходиться на особистому контролі у народного депутата Івана Вінника.

 

Ірена Лепень –голова НМО ПП «Народний фронт»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.