Новая Каховка
C

» » У Новій Каховці виникло 10 пожеж

У Новій Каховці виникло 10 пожеж

У Новій Каховці виникло 10 пожежУ період з 29 травня по 3 червня на території Новокаховської міської ради виникло 10 пожеж, повідомляє МВ ГУ ДСНС України.

 

29 травня о 12:29 загоряння сухої трави на відкритій території на вул. Кн. Володимира, 60. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

29 травня о 17:31 загоряння сухої трави на відкритій території на вул. Маяковського, 23. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

29 травня о 22:33 загоряння соснової підстилки на відкритій території у кварталі 13 в районі заводу «Сокіл». Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

31 травня о 07:16 загоряння сухої трави та сміття на відкритій території у м. Таврійськ, вул. Промислова. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

31 травня о 13:15 загоряння сухої трави на відкритій території на вул. Зорге, 1. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

31 травня о 13:37 загоряння сухої трави на відкритій території у м. Таврійськ, район Рефдепо. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

31 травня о 21:30 загоряння газової колонки в квартирі на вул. Героїв України, 68. Ймовірна причина виникнення пожежі – несправність побутового газового приладу.

 

2 червня о 09:19 загоряння соснової підстилки на відкритій території у кварталі 13. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

2 червня о 19:53 загоряння сухої трави на відкритій території у м. Таврійськ, район рефдепо. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

2 червня о 22:06 загоряння сухої трави та сміття на відкритій території в д/к «Дружба». Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.