Нова Каховка
C

» » У Новій Каховці відбудеться пітчинг проектів молодіжних лідерів

У Новій Каховці відбудеться пітчинг проектів молодіжних лідерів

У Новій Каховці відбудеться пітчинг проектів молодіжних лідерівОстанній навчальний захід для молодих лідерів Таврійського об’єднання територіальних громад в рамках проекту «Кордон Європи» відбувся 30 травня. Його мета – посилення громадської підтримки проєвропейських змін в Україні шляхом просвіти та активізації громадянської позиції молоді. Навчання завершено, але ж попереду найцікавіше – презентація власних соціальних проектів для місцевої влади, представників бізнесу і громадськості та подальша їх реалізація.

 

Саме тому команда проекту запрошує всіх активних громадян міст Нова Каховка, Каховка, Берислав, Таврійськ прийняти участь у пітчингу проектів молодіжних лідерів 5 червня о 15:30 за адресою: м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 23 (конференц-зал на І поверсі Новокаховського міськвиконкому).

 У Новій Каховці відбудеться пітчинг проектів молодіжних лідерів

Пітчинг – це подія, куди запрошуються керівники учбових закладів, представники органів місцевого самоврядування, батьки дітей-учасників, підприємці та громадськість, для того, аби учасники проекту «Кордон Європи» мали можливість розповісти про ідеї проектів, направлених на вирішення соціальних проблем і свої плани для їх реалізації. Під час заходу також можна буде більш детально ознайомитись з досягненнями і подальшими цілями проекту «Кордон Європи» та прийняти участь у дискусії щодо планів реалізації задумів учасників.

 У Новій Каховці відбудеться пітчинг проектів молодіжних лідерів

Навчальна програма проекту «Кордон Європи» включала десять самостійних модулів (групові заняття, семінари, тренінги, міні-курси), в результаті яких молодь Таврійського субрегіону отримала методику розвитку власних лідерських навичок і толерантності, ознайомилась з поняттям євро-клуб та основними положеннями Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, навчилась основам фінансової грамотності, критичного мислення та журналістики, методам формування сильних проектних команд, розробляти проекти соціальної дії, залучати ресурси для їх реалізації та ефективному просування проектів через сучасні комунікаційні канали.

 

Детальніше про проект «Кордон Європи» – www.facebook.com/kordonEU


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.