Нова Каховка
C

» » У Каховці рятувальники профілактують виникнення пожеж в екосистемах

У Каховці рятувальники профілактують виникнення пожеж в екосистемах

У Каховці рятувальники профілактують виникнення пожеж в екосистемахДнями каховські рятувальники разом з представниками лісового господарства провели спільний профілактичний рейд у найулюбленішому місці відпочинку городян – сосновому бору.

 

Враховуючи те, що на території області встановлений високий клас пожежної небезпеки, рятувальники розповіли відпочиваючим про обережне поводження з вогнем, про дії у випадку виникнення пожежі, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів і вказали на необхідність прибирати після себе сміття.

 

Профілактична робота рятувальниками проводиться постійно. Як показує практика, щороку неодноразово виникає безліч пожеж в екосистемах саме через порушення правил поводження з вогнем, особливо в лісових масивах в пожежонебезпечний період!

У Каховці рятувальники профілактують виникнення пожеж в екосистемах

Яскравим прикладом масштабної лісової пожежі стала пожежа на величезній площі в Раденському лісництві на території Олешківського району, над ліквідацією якої працювали декілька діб команди лісового господарства, авіація, пожежно-рятувальні підрозділи з Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей!

 

Оскільки незабаром розпочнеться купальний сезон рятувальники  також нагадали відпочиваючим і правила безпечної поведінки на воді.

У Каховці рятувальники профілактують виникнення пожеж в екосистемах


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.