Новая Каховка
C

» » У Каховці рятувальники профілактують виникнення пожеж в екосистемах

У Каховці рятувальники профілактують виникнення пожеж в екосистемах

У Каховці рятувальники профілактують виникнення пожеж в екосистемахДнями каховські рятувальники разом з представниками лісового господарства провели спільний профілактичний рейд у найулюбленішому місці відпочинку городян – сосновому бору.

 

Враховуючи те, що на території області встановлений високий клас пожежної небезпеки, рятувальники розповіли відпочиваючим про обережне поводження з вогнем, про дії у випадку виникнення пожежі, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів і вказали на необхідність прибирати після себе сміття.

 

Профілактична робота рятувальниками проводиться постійно. Як показує практика, щороку неодноразово виникає безліч пожеж в екосистемах саме через порушення правил поводження з вогнем, особливо в лісових масивах в пожежонебезпечний період!

У Каховці рятувальники профілактують виникнення пожеж в екосистемах

Яскравим прикладом масштабної лісової пожежі стала пожежа на величезній площі в Раденському лісництві на території Олешківського району, над ліквідацією якої працювали декілька діб команди лісового господарства, авіація, пожежно-рятувальні підрозділи з Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей!

 

Оскільки незабаром розпочнеться купальний сезон рятувальники  також нагадали відпочиваючим і правила безпечної поведінки на воді.

У Каховці рятувальники профілактують виникнення пожеж в екосистемах


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.