Новая Каховка
C

» » Каховську службу крові планують перевести до Нової Каховки

Каховську службу крові планують перевести до Нової Каховки

Каховську службу крові планують перевести до Нової Каховки

Проект рішення про переведення Каховської філії «Херсонського обласного центру служби крові» до Новокаховської центральної міської лікарні буде розглянуто на найближчій сесії Херсонської облради. Повідомлення про це розміщено на офіційному сайті обласної ради.

 

Крім того, 22 травня комісією з питань управління об’єктами комунальної власності Херсонської облради було прийняте рішення про обмеження функцій Каховської філії обласного центру служби крові до діяльності експедиції.

 

«Причиною цього став аналіз ефективності використання комунального майна, фінансових та трудових ресурсів. Згідно з результатами проведеного аналізу, за період з січня 2016 року по грудень 2017 року закладом використовувалось лише 30% закріплених за нею будівель та споруд. Починаючи з 2018 року, основні функції Каховської філії, пов’язані з отриманням, зберіганням та централізованим розподілом імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення по Херсонській області передано комунальному закладу «Обласна база спеціального медичного постачання» Херсонської облради. Фактичне виконання плану з заготівлі та переробки донорської крові та компонентів в середньому за показниками становить всього 21%. При цьому штатна чисельність працівників філії складає 58,5 штатних одиниць, а видатки на її утримання у 2017 році склали 3 123 тис. грн. Таким чином, профільне управління та члени комісії дійшли висновку, що існування закладу в такому форматі є недоцільним», — вказується у рішенні комісії.

 

Разом із тим в облраді вважають за доцільне зберегти функціонування експедиції Каховської філії для безперебійного забезпечення закладів охорони здоров’я області препаратами та компонентами крові. Проте запропоновано змінити його місцезнаходження і перевести до Нової Каховки. Скоротиться і чисельність працівників філії до 9 осіб.

 

— З нами вже розмовляли з цього питання. Ми готові прийняти у себе філію центру служби крові, місце для цього є, — прокоментував головний лікар Новокаховської ЦМЛ Ігор Гайдаманчук.

 

За його словами, для розміщення центру запропоноване приміщення відділення трансфузіології центральної міської лікарні.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.