Нова Каховка
C

» » Новокаховські рятувальники провели профілактичний рейд у Дніпрянах

Новокаховські рятувальники провели профілактичний рейд у Дніпрянах

Новокаховські рятувальники провели профілактичний рейд у Дніпрянах

Наприкінці тижня новокаховські рятувальники разом з представниками виконавчого комітету Дніпрянської селищної ради провели профілактичний рейд на території смт Дніпряни з метою запобігання виникненню пожеж на відкритих територіях житлової забудови. Про це інформує Новокаховський МВ ГУ ДСНС України.

 

З початку 2018 року вже зареєстровано 17 загорянь сухої трави на відкритих територіях, з них більша кількість відслідковується на території Дніпрянської селищної ради. Причинами таких пожеж є людська недбалість: необережно кинутий сірник, недопалок, пустощі дітей з вогнем. Особливу небезпеку становлять особи, що навмисно випалюють сухостій та горючі відходи. Нерідко на відкритих територіях можна побачити сумні наслідки: чорна вигоріла земля, обвуглені дерева, дим, сморід.

 

Виконавчий комітет Дніпрянської селищної ради приділяє велику увагу заходам для недопущення виникнення таких пожеж: місцеві працівники скошують сухостій,  вивозять гілля, суху траву в спеціально відведені місця, проводять бесіди з жителями на території селищної ради.

Новокаховські рятувальники провели профілактичний рейд у Дніпрянах

Не дивлячись на це, деякі місцеві жителі нехтують правилами пожежної безпеки, вчасно не прибирають свої присадибні ділянки, систематично складають горючі відходи в невстановлених місцях та випалюють їх, що може призвести до розповсюдження пожежі на прилеглі житлові будинки, втрат людського життя та значних матеріальних збитків.

Новокаховські рятувальники провели профілактичний рейд у Дніпрянах

Тому рятувальники звертаються до жителів населених пунктів з проханням не бути байдужими до навколишнього середовища та оточуючих, будьте обережні у поводженні з вогнем, не випалюйте сміття та суху траву, дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Лише спільними зусиллями рятувальників та свідомим ставленням громадян можна створити надійний заслін від пожеж, а значить захистити себе та природу від втрат.

 

Якщо помітили дим, тління або слабкий вогонь одразу телефонуйте 101!


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.