Нова Каховка
C

» » В Любимівці планується будівництво сонячної електростанції

В Любимівці планується будівництво сонячної електростанції

В Любимівці планується будівництво сонячної електростанціїНа черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради розглянули детальний план території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, що розташовані в межах населеного пункту смт Любимівка.

 

Присутні заслухали інформацію керівника архітектурної групи ТОВ «Укргенплан», проектувальника, О. Ю. Лимар щодо розробленого детального плану  територій на земельних ділянках орієнтовною площею 11,35 га та 4,97 га для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд енергогенеруючих підприємств для розміщення сонячних батарей потужністю 8 мВт, інверторних підстанцій збору потужності, комплектної трансформаторної електропідстанції, кабельних мереж, КПП та диспетчерського пункту для обслуговування персоналу.

 

Під час доповіді та обговорення детального плану  територій були окреслені питання щодо запланованих охоронної зони та санітарно-захисної смуги вздовж запланованих  сонячних батарей. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.