Новая Каховка
C

» » Тарифи на вивіз сміття в Таврійську пропонують підняти майже вдвічі

Тарифи на вивіз сміття в Таврійську пропонують підняти майже вдвічі

Тарифи на вивіз сміття в Таврійську пропонують підняти майже вдвічіКомунальне підприємство «Комунальний сервіс» повідомляє про намір змінити діючи тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів у м. Таврійськ та с. Плодове.

 

Метою підвищення тарифу є приведення діяльності  КП «Комунальний сервіс», яке надає послуги з вивезення побутових відходів, до економічно обґрунтованого рівня.

 

Діючий тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів був встановлений рішенням виконавчого комітету   від 28.09.2017 року № 79  «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів».

 

За період, що минув від затвердження тарифу у значній мірі зросла вартість паливо-мастильних матеріалів (17%) та електроенергіі, зросла мінімальна заробітна плата і прожитковий мінімум.

 

Послуга   із збирання та вивезення ТПВ, яка надається КП «Комунальний сервіс»

 

Діючий

тариф

 

Пропонується

тариф у 2018 році

 

Багатоповерхові будинки грн./чол

 

Приватний сектор грн.\чол.

 

 

Бюджетні установи  грн\1м3

 

Підприємства  грн.\ 1 м3

 

 

14,43

 

14,84

 

105,53

 

108,36

 

26,56

 

27,32

 

194,23

 

200,15

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації даного повідомлення за адресою: м. Таврійськ, вул. 40 років Перемоги, 5, тел. 3-72-64.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.