Нова Каховка
C

» » Тарифи на вивіз сміття в Таврійську пропонують підняти майже вдвічі

Тарифи на вивіз сміття в Таврійську пропонують підняти майже вдвічі

Тарифи на вивіз сміття в Таврійську пропонують підняти майже вдвічіКомунальне підприємство «Комунальний сервіс» повідомляє про намір змінити діючи тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів у м. Таврійськ та с. Плодове.

 

Метою підвищення тарифу є приведення діяльності  КП «Комунальний сервіс», яке надає послуги з вивезення побутових відходів, до економічно обґрунтованого рівня.

 

Діючий тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів був встановлений рішенням виконавчого комітету   від 28.09.2017 року № 79  «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів».

 

За період, що минув від затвердження тарифу у значній мірі зросла вартість паливо-мастильних матеріалів (17%) та електроенергіі, зросла мінімальна заробітна плата і прожитковий мінімум.

 

Послуга   із збирання та вивезення ТПВ, яка надається КП «Комунальний сервіс»

 

Діючий

тариф

 

Пропонується

тариф у 2018 році

 

Багатоповерхові будинки грн./чол

 

Приватний сектор грн.\чол.

 

 

Бюджетні установи  грн\1м3

 

Підприємства  грн.\ 1 м3

 

 

14,43

 

14,84

 

105,53

 

108,36

 

26,56

 

27,32

 

194,23

 

200,15

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації даного повідомлення за адресою: м. Таврійськ, вул. 40 років Перемоги, 5, тел. 3-72-64.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.