Новая Каховка
C

» » Депутат Верховної Ради Іван Вінник відвідав дитячий садок у Таврійську

Депутат Верховної Ради Іван Вінник відвідав дитячий садок у Таврійську

Депутат Верховної Ради Іван Вінник відвідав дитячий садок у ТаврійськуМинулої п’ятниці міський голова Таврійська Микола Різак разом з депутатом Верховної Ради Іваном Вінником завітали до дитячого садка «Джерельце». Там Іван Вінник вручив завідуючій закладом Лідії Зорі так необхідний їй в роботі ноутбук. Отримати подарунок вона мала ще в квітні, коли Валерій Брусенський, керівник Благодійного фонду Івана Вінника, привіз у дитсадок методичні матеріали. Але народний обранець захотів особисто вручити ноутбук, що і зробив під час поїздки до Таврійська.  

Депутат Верховної Ради Іван Вінник відвідав дитячий садок у Таврійську

Лідія Зоря разом з вихователем-методистом Наталією Сігаєвою провели депутата і міського голову в групи, де діти займались за допомогою  дидактичних матеріалів Монтессорі. Продемонстрували музичну та спортивну зали, показали, як працює нове обладнання, придбане за сприяння Івана Вінника.

Депутат Верховної Ради Іван Вінник відвідав дитячий садок у Таврійську

Депутат поцікавився роботою харчоблоку та тим, як годують дітей. Переглянувши меню, він відмітив, що, навіть порівняно з Києвом, таврійські діти мають добре харчування.

 

За словами депутата, він вражений, що існує дитячий заклад такого високого рівня, який нічим не відрізняється від столичних дитсадків.

 

До речі, під час зустрічі у міськвиконкомі Микола Різак та Іван Вінник, між іншим, обговорювали можливість проведення зустрічі народного депутата з мешканцями Таврійська.  

Депутат Верховної Ради Іван Вінник відвідав дитячий садок у Таврійську

Нагадаємо, що в грудні минулого року «Джерельце» виграло конкурс малих грантів «Успішна дитина – запорука сильної країни!», який проводив Благодійний фонд Івана Вінника для освітніх закладів. У квітні Валерій Брусенський привіз методичний матеріал на суму виграного гранту в 30 тис. грн.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.