Нова Каховка
C

» » Депутат Верховної Ради Іван Вінник відвідав дитячий садок у Таврійську

Депутат Верховної Ради Іван Вінник відвідав дитячий садок у Таврійську

Депутат Верховної Ради Іван Вінник відвідав дитячий садок у ТаврійськуМинулої п’ятниці міський голова Таврійська Микола Різак разом з депутатом Верховної Ради Іваном Вінником завітали до дитячого садка «Джерельце». Там Іван Вінник вручив завідуючій закладом Лідії Зорі так необхідний їй в роботі ноутбук. Отримати подарунок вона мала ще в квітні, коли Валерій Брусенський, керівник Благодійного фонду Івана Вінника, привіз у дитсадок методичні матеріали. Але народний обранець захотів особисто вручити ноутбук, що і зробив під час поїздки до Таврійська.  

Депутат Верховної Ради Іван Вінник відвідав дитячий садок у Таврійську

Лідія Зоря разом з вихователем-методистом Наталією Сігаєвою провели депутата і міського голову в групи, де діти займались за допомогою  дидактичних матеріалів Монтессорі. Продемонстрували музичну та спортивну зали, показали, як працює нове обладнання, придбане за сприяння Івана Вінника.

Депутат Верховної Ради Іван Вінник відвідав дитячий садок у Таврійську

Депутат поцікавився роботою харчоблоку та тим, як годують дітей. Переглянувши меню, він відмітив, що, навіть порівняно з Києвом, таврійські діти мають добре харчування.

 

За словами депутата, він вражений, що існує дитячий заклад такого високого рівня, який нічим не відрізняється від столичних дитсадків.

 

До речі, під час зустрічі у міськвиконкомі Микола Різак та Іван Вінник, між іншим, обговорювали можливість проведення зустрічі народного депутата з мешканцями Таврійська.  

Депутат Верховної Ради Іван Вінник відвідав дитячий садок у Таврійську

Нагадаємо, що в грудні минулого року «Джерельце» виграло конкурс малих грантів «Успішна дитина – запорука сильної країни!», який проводив Благодійний фонд Івана Вінника для освітніх закладів. У квітні Валерій Брусенський привіз методичний матеріал на суму виграного гранту в 30 тис. грн.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.