Новая Каховка
C

» » Українську армію годуватимуть через систему закупівель ProZorro

Українську армію годуватимуть через систему закупівель ProZorro

Сьогодні, 1 березня, Міністерство оборони України проведе електронні торги у системі електронних закупівель ProZorro щодо забезпечення харчуванням військовослужбовців Збройних Сил України.
 
Про це повідомив голова Комітету конкурсних торгів Міністерства оборони України Олег Свірко у межах розмови на тему проблем організації харчування військовослужбовців Збройних Сил України на 2016 рік, а саме зміни принципів організації системи закупівель послуг харчування та проблеми, пов’язані з намаганням заблокувати проведення прозорої конкурсної процедури. У заході також взяв участь директор департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України полковник Володимир Гулєвич.
За словами Олега Свірка, у Міністерстві оборони вже три роки не проводилися процедури закупівель. Така ситуація грає на руку фірмам, які на даний час постачають послуги харчування для Збройних Сил України, роблять це не завжди якісно і намагаються за будь-яких умов не допустити переходу на прозорі та зрозумілі відносини з оборонним відомством. «У прагненні реалізувати чіткі ринкові процедури, які дадуть можливість якісно покращити харчування особового складу, Міністерство оборони зіткнулося з низкою проблем, навіть на законодавчому рівні. Процес змін надзвичайно складний, але нам важливо змінити ситуацію, що склалася», – наголосив голова Комітету конкурсних торгів Міністерства оборони України.
Як поінформував Олег Свірко, під час проведення торгів буде враховуватися не лише ціна, а й якість продукту, що унеможливить демпінгування, повідомляє прес-служба Міноборони. За його словами, після аукціону підприємства, які запропонували найнижчі ціни, будуть запрошені на співбесіду для детального вивчення пропозиції. Після цього відбуватимуться переговори із залученням не тільки комітету з торгів, а й представників правоохоронних структур, Міністерства економіки та ЗМІ. У разі виникнення додаткових запитань чи підозр їх буде детально досліджено, і тільки після цього пропозицію буде акцептовано.
Голова Комітету конкурсних торгів Міністерства оборони України повідомив, що аукціон проводитиметься щодо 9 лотів, відповідно, очікується 9 переможців. Переможці будуть оголошені приблизно через 7-10 днів. За новими умовами, розробленими, у тому числі, з урахуванням досвіду проведення антитерористичної операції, забезпечення харчування військовослужбовців проводитиметься вже не за регіональним принципом, а «замикатиметься» на оперативні командування. Тобто, фірми, які виграють торги, забезпечуватимуть військові частини незалежно від місця їх дислокації.
 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.