Новая Каховка
C

» » 11-річний гирьовик з Таврійська посів друге місце на Чемпіонаті України

11-річний гирьовик з Таврійська посів друге місце на Чемпіонаті України

11-річний гирьовик з Таврійська посів друге місце на Чемпіонаті УкраїниЧемпіонат України серед юнаків та юніорів з гирьового спорту выдбувся на початку травня в с. Чкалово Дніпропетровської області. В змаганнях брали участь 215 спортсменів  з 13 областей.

В складі збірної Херсонської області на чемпіонаті виступили вихованці секції гирьового спорту Таврійська – Микита Бабир, Едуард Бельтюков, Микита Михайленко, Андрій Панасюк.

За словами тренера Валентина Приходько, 11-річний Микита Михайленко, який виступав в групі молодших юнаків, в поштовху по довгому циклу підняв 8-кілограмові гирі 81 раз. З таким результатом він зайняв друге місце, відставши від переможця всього на 7 поштовхів. При вазі тіла 29 кг добитися такого результату – це справжня перемога Микити.

Відповідно 4-е, 5-е та 7-е місце зайняли Андрій Панасюк, Едуард Бельтюков і Микита Бабир.

Додому хлопці повернулись з нагородами. Микита Михайленко привіз медаль за друге місце, його друзі – дипломи. Велика доля успіху, без сумніву, належить тренеру Валентину Приходько, який передає спортсменам свій досвід та вчить не тільки професійним навикам, але витримці та наполегливості.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.