Новая Каховка
C

» » Скільки ви проживете? Калькулятор тривалості життя

Скільки ви проживете? Калькулятор тривалості життя

Скільки ви проживете? Калькулятор тривалості життя

Тривалість життя зросла в усьому світі. Люди, народжені в 2016 році, можуть прожити на 7 років довше за тих, хто народився 25 років тому.

 

Заповніть інформацію про себе, щоб дізнатися очікувану тривалість життя для людей вашого віку, країни і статі, а також про те, яку частину життя ви можете, за статистикою, прожити з хорошим здоров'ям.

 

Калькулятор заснований на даних "Глобального дослідження захворюваності-2016".

 

При створенні калькулятора використовувалися останні доступні дані (2016 року). Очікувана тривалість життя - це число років, яке людина, за статистикою, може прожити з урахуванням його віку, статі та країни проживання. В "Глобальному дослідженні захворюваності-2016" очікувана тривалість життя розрахована на основі даних про смертність за різними віковими групами.

 

Очікувана тривалість життя може бути різною для людей різного віку, оскільки при підрахунках враховується, що людина вже прожила певну кількість років. Припустимо, дівчинка, яка народилася в Мексиці в 2016 році, може прожити до 79 років, а жінка, якій в 2016 році виповнилося 65, - до 84. Очікувана тривалість її життя вища, бо вона вже дожила до 65 років.

 

Значення в калькуляторі тривалості життя округлені до найближчого числа.

 

Показник числа років життя, що залишилося, які людина, за статистикою, може прожити з хорошим здоров'ям, розраховувався на основі очікуваної тривалості життя.

 

Калькулятор створений з розрахунку, що рівень смертності і захворюваності буде незмінним протягом життя людини. Таким чином, він не враховує можливі наукові прориви в медицині.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.