Новая Каховка
C

» » П'ять пожеж ліквідовано в Новій Каховці

П'ять пожеж ліквідовано в Новій Каховці

П'ять пожеж ліквідовано в Новій Каховці На території Новокаховської міської ради минулого тижня виникло 5 пожеж, повідомляє міський відділ ГУ ДСНС України.

 

7 травня о 17:53 загоряння сухої трави на відкритій території на вул. Букіна, 68. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

8 травня о 00:11 загоряння холодильника в квартирі на вул. Горького, 13. Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.

 

12 травня о 10:21 загоряння сміття на балконі на вул. Довженко, 17. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем.

 П'ять пожеж ліквідовано в Новій Каховці

12 травня о 12:34 загоряння сухої трави на відкритій території у с. Райське, в районі кладовища. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

13 травня о 18:54 загоряння сухої трави на відкритій території в районі вул. Букіна – вул. Першотравнева. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.