Новая Каховка
C

» » Народний депутат Іван Вінник зустрівся з активом Горностаївського району

Народний депутат Іван Вінник зустрівся з активом Горностаївського району

Народний депутат Іван Вінник зустрівся з активом Горностаївського району

Депутат Верховної Ради Іван Вінник минулого тижня з робочою поїздкою завітав до Горностаївського району, щоб зустрітися з місцевим активом.


Народний обранець розповів про подальше залучення державної субвенції для соціально-економічного розвитку району, частину з якої вже було реалізовано в минулому році. Іван Вінник повідомив про проект реструктуризації районної лікарні та передачу частини будівлі в підпорядкування Міністерства оборони з метою створення військового шпиталю для забезпечення реабілітаційних, профілактично-лікувальних послуг військовослужбовцям. За словами депутата, він активізував діяльность для планування та виділення відповідного державного фінансування. 

Народний депутат Іван Вінник зустрівся з активом Горностаївського району
У подальшому зустріч мала формат «питання-відповідь». Учасники зустрічі  цікавилися інформацією щодо продовження мораторію на продаж землі, обговорювалися проблеми оподаткування сільськогосподарських підприємств, звучали питання щодо виділення субвенції з державного бюджету на утримання навчальних закладів двох територіальних громад, щодо болючого стану доріг та кадрового забезпечення районної лікарні. По кожному з питань Іван Вінник озвучив власну позицію та розповів про можливості вирішення цих проблем.


Окрім зустрічі в районній раді, народний депутата разом з керівництвом району відвідав центральну районну лікарню, де поспілкувавшись з медичним персоналом, пообіцяв надалі надавати посильну допомогу в розвитку медичної галузі Горностаївщини.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.