Нова Каховка
C

» » Шахрайка забрала у пенсіонерки з Нової Каховки 23 тисячі гривень

Шахрайка забрала у пенсіонерки з Нової Каховки 23 тисячі гривень

Шахрайка забрала у пенсіонерки з Нової Каховки 23 тисячі гривеньВ чергову частину Новокаховського відділу поліції звернулась 73-річна місцева жителька. Заявниця розповіла, що до неї додому прийшла невідома жінка та попросила милостиню. Потім незнайомка сказала, що бачить на господарці та її родині «порчу». Шахрайка запропонувала провести обряд для зняття «злих сил» і наказала принести найбруднішу річ в домі – гроші, які треба очистити. Пенсіонерка принесла гроші (5 тисяч гривень та 700 доларів США),, віддала шахрайці і та почала проводити певний ритуал. Потім сказала, що їй треба вийти на вулицю, щоб знята «порча» не потрапила знову в дім. Після цього заявниця не бачила ворожку та своїх грошей.

 

Відкрите кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

 

Шановні громадяни! Щоб не стати жертвою шахраїв, ніколи не погоджуйтесь  на бесіди з людьми, які пропонують зняти «порчу», поворожити по долоні чи передбачити долю, оскільки у 100% випадків їх «магічні дії» призводять до втрати усіх заощаджень, цінних речей та золотих прикрас.  


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.