C

» » Переможцем "Південного півмарафону" став уродженець Нової Каховки

Переможцем "Південного півмарафону" став уродженець Нової Каховки

На старті півмарафону

Яскраве спортивнее свято відбулось у неділю, 6 травня, в Новій Каховці – другий «Південний півмарафон». Близько трьохсот любителів бігу віком від 6 до 77 років стартували на трьох дистанціях: 21,097 м (півмарафон), 5 км (NK_run) і 350 м (діти).

У «дорослих» забігах взяли участь 183 спортсмена з Нової Каховки, Таврійська, Каховки, Херсона і районів області, а також гості з Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Миколаєва та інших міст України.

Переможцем півмарафону став 36-річний Михайло Богданов (Київ). Щоб подолати 21 км, йому знадобилася 1 година, 9 хвилин та 21 секунда. Друге місце посів Анатолій Бондаренко (Жовті Води), третє – Сергій Попов (Київ).

Зазначимо, що Михайло Богданов – уродженець Нової Каховки, військовослужбовець, зараз живе в Києві. Він розповів «ТВ», що приїхав в гості до родичів, водночас вирішив випробувати свої сили у півмарафоні.

Михайло Богданов

Кращим серед новокаховчан був Данило Стрельченко – 7-е місце (1:22:33). Серед жінок найкращі результати у Тетяни Бєловол з Одеси (1:29:19), Вікторії Бондаренко (01:32:02) і Олександри Дзебан (01:36:37).

Тетяна Бєловол

На дистанції «NK_run 5 км» першим фінішував Вадим Рогозовський (16 хвилин 8 секунд), другий – Дмитро Мягков (00:16:54), третій – новокаховчанин Олександр Ільнок (00:16:55). Найсильніші серед жінок – Тетяна Кравченко з результатом 19 хвилин 50 секунд (сьома у загальному заліку), за нею фінішували Марія Редько (00:20:17) і Аліна Іванішена (00:20:45).

До речі, найстарший учасник змагань Ольга Бевзюк взяла участь саме у забігу на 5 км.