Нова Каховка
C

» » У Тавричанській громаді обирають герб та прапор

У Тавричанській громаді обирають герб та прапор

За підсумками проведення 2 етапу конкурсу на створення офіційної символіки  Тавричанської  об'єднаної територіальної громади до виконавчого комітету Тавричанської сільської ради надійшло 18 робіт (12 - гербів та 6 - прапорів) на участь у конкурсі зі створення ескізу герба та прапора Тавричанської ОТГ.

 

Завдання конкурсу - залучення максимальної кількості учасників до розробки офіційної символіки; пробудження у мешканців громади почуття патріотизму, поваги та любові до отчого краю, національної самосвідомості. 

 

До ескізів було розроблено спеціальні вимоги. А саме: ескіз герба повинен відображати характерні особливості населених пунктів громади, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати села Тавричанської ОТГ серед інших населених пунктів; на ескізі прапора має бути розміщений герб без щита або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

 

Відтак, конкурсною комісією було обрано наступні роботи, які набрали більшість голосів, на громадське обговорення (3 етап конкурсу):

У Тавричанській громаді обирають герб та прапорУ Тавричанській громаді обирають герб та прапор


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.