Новая Каховка
C

» » Молоді підприємці з Нової Каховки взяли участь у всеукраїнському фестивалі "Кварта"

Молоді підприємці з Нової Каховки взяли участь у всеукраїнському фестивалі "Кварта"

Молоді підприємці з Нової Каховки взяли участь у всеукраїнському фестивалі "Кварта"Учасниками всеукраїнського фестивалю "Кварта" стала команда молодих підприємців з Нової Каховки.

"Ми просто любимо міяти, розвиватися, створювати з молодіжним ентузіазмом  та енергією", – стверджує організатор спільноти "Штаб молодих підприємців" Данило Найденов.

 

Ідея участі в туристичному фестивалі "Кварта" з'явилася за кілька тижнів до його відкриття.

 

«Ми мали обмежений час на підготовку так як більшу  частини часу, проводимо у навчальних закладах старших класів новокаховських шкіл. На початковому етапі було складно через недосвідченість і побоювання невдачі. Але все-таки ми змогли організувати невелику площу для продажу різних смаколиків та напоїв. Найкраще продавалось морозиво з фруктами», – говорить учасник команди.

Молоді підприємці з Нової Каховки взяли участь у всеукраїнському фестивалі "Кварта"
В подальшому учасники команди хочуть розвивати культуру  молодіжної активності не тільки в рідному місті, але й у всій Україні.


«Я побачив молодь, яка показала мені,  що є світло в кінці тунелю в тій ситуації , яка сьогодні створилась в Україні. Найприємнішими були слова юнака, який признався, що за час нашого спілкування в Штабі молодих підприємців Нової Каховки він змінив своє рішення їхати навчатися за кордон, щоб потім там залишитися, на бажання вчитися, працювати та створювати власну справу в нашій країні. Приємно було дивитись , як 15-17-літні хлопці та дівчата своєю роботою в день відкриття туристичного сезону на Кам’янській Січі продемонстрували якості, притаманні справжнім українським козакам. Це дійсно радувало душу та серце.

 

Хочу подякувати нашим молодим потенційним підприємцям та побажати їм стати українським Стівами Джобсами та Білами Гейтсами. Настя Борисенко, Данило Найденов, Наім Рафікі , Богдан Хоменко, Дмитро Корнев, Андрій Лаков, Стас Ошлейшек, В’ячеслав Емайкін та Ліза Бут – дякую вам за співпрацю», – підкреслив Павло Ярмій,  керівник ГО АРР ТОТГ, партнера Штабу молодих підприємців Нової Каховки.

Молоді підприємці з Нової Каховки взяли участь у всеукраїнському фестивалі "Кварта"


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.