Нова Каховка
C

» » На Бериславщині створять ще одну громаду

На Бериславщині створять ще одну громаду

Рішення про створення об’єднаної територіальної громади з центром у Шляховому вирішили на сходках, що пройшли в чотирьох сільських радах Бериславського району. З такою ініціативою до сусідів звернулися депутати Шляхівської сільради.

 

— Сходки вже відбулися в усіх селах. Останнім 27 квітня було Томарине. Всі надали свою згоду на приєднання. Рішення сходок уже затверджені на сесіях Раківської, Шляхівської і Урожайненської сільрад. Залишилося дочекатися тільки рішення Томаринської. Від того, наскільки оперативно вони це зроблять і направлять своїх людей до складу робочої групи, залежить подання документів до обласної влади. Зволікати часу немає, адже ми дуже хочемо встигнути отримати всі необхідні погодження, щоб на жовтень цього року нам могли призначити вибори, — прокоментував шляхівський сільський голова Віктор Доля.

 

За його словами, Офіс реформ при Херсонській ОДА провів економічне обгрунтування такого формату об’єднання. «Висновок був однозначний: Шляхівська ОТГ за рівнем спроможності є однією з кращих у Бериславському районі, а за підсумками року вільних залишків на розвиток громади очікується більше 2 млн. грн. Достатньо у нас і резвервів», — додав він.

 

Усього до Шляхового приєднаються 6 сіл: Раківка, Тараса Шевченка, Новоселівка, Першотравневе, Урожайне і Томарине. В кожному з них пропозицію Шляхівської сільради, як стверджує Віктор Доля, повністю підтримали, ніякого супротиву не було.

 

— На нашій сходці більшість людей теж проголосували за приєднання до Шляхового, — доповнила томаринський сільський голова Віра Римашевська.Тепер ми готуємося до сесії сільради, що відбудеться протягом травня.

 

Шляхівська ОТГ стане другою громадою, створеною в Бериславському районі. Першою виявилася Новорайська, до якої приєдналася тепер уже колишня Червономаяцька сільрада.

 

Нагадаємо, що 29 квітня відбулися перші вибори у новоствореній Новорайській ОТГ Бериславського району. 

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.