Новая Каховка
C

» » У дитячих садках Берислава встановлюють пожежну сигналізацію

У дитячих садках Берислава встановлюють пожежну сигналізацію

 

У дитячих садках Берислава встановлюють пожежну сигналізаціюАби відповідати правилам пожежної безпеки, Бериславська міська рада почала встановлювати в приміщеннях дитячих садків міста системи пожежної сигналізації. Мета цих систем – виявити пожежу та подати сигнал тривоги на диспетчерський пульт, та попередити людей про необхідність евакуації та виклику пожежно-рятувальних підрозді

 

У ДНЗ №5 «Колосок» перший заступник міського голови Сергій Шматов провів робочу нараду з керівниками ДНЗ та завідувачами господарством дошкільних навчальних закладів, відповідальними за пожежну безпеку в адмінбудівлях, стосовно норм та правил пожежної безпеки та необхідності встановлення системи пожежної сигналізації. Керівник та майстри-наладники приватного підприємства «Леда», організації яка виконала монтаж систем протипожежного захисту, проінструктували працівників ДНЗ про правила експлуатації системи оповіщення, послідовність дій у випадку спрацювання сигналізації.

 

Такі системи будуть встановлені у всіх дитячих садочках міста.

У дитячих садках Берислава встановлюють пожежну сигналізацію

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.