Новая Каховка
C

» » Каховські рятувальники двічі надавали допомогу населенню

Каховські рятувальники двічі надавали допомогу населенню

Каховські рятувальники двічі надавали допомогу населеннюДнями до рятувальників звернулася власниця приватного будинку на вул. Слобідській у м. Каховка, опвідомляє Головне управління ДСНС у Херсонській області. Жінка просила відчинити вхідні двері до помешкання, у якому знаходилися її онуки - однорічна дівчинка та трирічний хлопчик. Коли бабуся вийшла з хати зайнятися господарством, двері зачинилися й діти самі не змогли їх відчинити. Рятувальники прибули за викликом і за допомогою шанцевого інструменту швидко відчинили двері.

 

Під час повернення у розташування частини, рятувальників зупинив літній чоловік та повідомив, що у його квартирі на третьому поверсі зачинилися вхідні двері і він не має змоги потрапити до власної оселі. Дружина за станом здоров’я не може відчинити двері самостійно. Скориставшись висувною драбиною, пожежні потрапили на балкон і відчинили двері до помешкання.

Каховські рятувальники двічі надавали допомогу населенню


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.