Новая Каховка
C

» » Підприємців запрошують взяти участь в конференції «Ефективний кредит»

Підприємців запрошують взяти участь в конференції «Ефективний кредит»

Підприємців запрошують взяти участь в конференції «Ефективний кредит»

Центр підтримки бізнесу м. Миколаєва запрошує представників малого та середнього бізнесу всіх галузей, спеціалістів з економіки, фінансів та менеджменту взяти участь в конференції «Ефективний кредит», що проходитиме в Херсоні 26 квітня в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.

 

Конференція надасть можливість обговорити питання ефективного залучення і використання позикових засобів, ознайомитись з діючими пропозиціями, а також дізнатися про міжнародні програми підтримки малого та середнього бізнесу, які діють на території України.

 

Учасники конференції матимуть унікальну нагоду зустрітися з провідними вітчизняними експертами та консультантами з питань кредитного фінансування, познайомитися з успішними практиками використання позикового капіталу, а також дізнатися про інструменти ЄБРР для розвитку МСБ.

 

Участь в конференції є безкоштовною для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. При відборі учасників надаватиметься перевага представникам МСБ, власникам та керівникам підприємств, спеціалістам з економіки, фінансів та менеджменту, що працюють в сфері кредитного фінансування.

 

Вартість участі покриває Європейський Союз в рамках ініціативи EU4Business.

 

Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням.

 

Місце проведення: конференц-зал готелю «Оптіма» (Reikartz Hotel group), м. Херсон, пр-т Ушакова, 43.

 

Час проведення: 10:00 – 17:00.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.