Нова Каховка
C

» » Підприємців запрошують взяти участь в конференції «Ефективний кредит»

Підприємців запрошують взяти участь в конференції «Ефективний кредит»

Підприємців запрошують взяти участь в конференції «Ефективний кредит»

Центр підтримки бізнесу м. Миколаєва запрошує представників малого та середнього бізнесу всіх галузей, спеціалістів з економіки, фінансів та менеджменту взяти участь в конференції «Ефективний кредит», що проходитиме в Херсоні 26 квітня в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.

 

Конференція надасть можливість обговорити питання ефективного залучення і використання позикових засобів, ознайомитись з діючими пропозиціями, а також дізнатися про міжнародні програми підтримки малого та середнього бізнесу, які діють на території України.

 

Учасники конференції матимуть унікальну нагоду зустрітися з провідними вітчизняними експертами та консультантами з питань кредитного фінансування, познайомитися з успішними практиками використання позикового капіталу, а також дізнатися про інструменти ЄБРР для розвитку МСБ.

 

Участь в конференції є безкоштовною для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. При відборі учасників надаватиметься перевага представникам МСБ, власникам та керівникам підприємств, спеціалістам з економіки, фінансів та менеджменту, що працюють в сфері кредитного фінансування.

 

Вартість участі покриває Європейський Союз в рамках ініціативи EU4Business.

 

Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням.

 

Місце проведення: конференц-зал готелю «Оптіма» (Reikartz Hotel group), м. Херсон, пр-т Ушакова, 43.

 

Час проведення: 10:00 – 17:00.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.