Нова Каховка
C

» » Херсонська юстиція описала майно «Херсонського заводу карданних валів»

Херсонська юстиція описала майно «Херсонського заводу карданних валів»

Херсонська юстиція описала майно «Херсонського заводу карданних валів»З початку квітня 2018 року в Херсонській області запрацював штаб зі стягнення заборгованості по заробітній платі. На сьогодні в області підприємства заборгували власним працівникам майже 8 мільйонів гривень.

 

Одне з них – ПрАТ «Херсонський завод карданних валів». Саме туди прийшли описувати майно представники відділу з питань банкрутства та державні виконавці  Головного територіального управління юстиції у Херсонській області разом з журналістами.

 

- Ухвалою Господарського суду Херсонської області від 05.05.2014 року порушено справу про банкрутство заводу, призначили арбітражного керуючого. Наразі все нерухоме майно, власником якого є підприємство, перебуває в заставі банку. Завод досі  не погасив борги перед 10 співробітниками на загальну суму 388 тисяч гривень. Ми прийшли на підприємство, аби описати майно, яке можна буде продати на аукціоні. А всі кошти підуть на погашення боргів по зарплаті. – зазначив начальник відділу ДВС Корабельного у місті Херсон районі Сергій Третьяков.

 

На підприємстві гостям не зраділи і спочатку взагалі відмовлялись пускати на територію пресу. Проте після переговорів із керівництвом заводу представників засобів масової інформації все ж пустили.Херсонська юстиція описала майно «Херсонського заводу карданних валів»

Виконавцям показали кілька об’єктів, які запропонували продати і сплатити перед працівниками борги по зарплаті. Перший –мазутосховище. І кілька старих автомобілів.

 

За інформацією державних виконавців, у власності підприємства знаходиться ще й одиниця водного транспорту. Проте представники підприємства-боржника запевнили, що нічого про це не знають.Херсонська юстиція описала майно «Херсонського заводу карданних валів»

 

Пенсіонер Іван Іванович пропрацював на заводі майже півстоліття і звільнився, коли йому було вже 70 років.

- Підприємство винне мені більше 19 тисяч гривень заробітної плати. Кілька років тому платили хоча б частинами. А потім взагалі припинили. А мені б ці кошти зараз не завадили, бо самої лише пенсії ледь вистачає на життя – жаліється чоловік.

- Це лише перший крок. Ми будемо приходити, і не лише на це підприємство, і робитимемо усе, що в нашій компетенції, аби підприємства повністю розрахувались із власними співробітниками. У нас вже є позитивні приклади. Так, в одному з районів Херсонщини, завдяки командній роботі фахівців Херсонської юстиції, робітникам декількох підприємств виплатили більше 100 тисяч гривень боргу. – зазначив керівник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський.Херсонська юстиція описала майно «Херсонського заводу карданних валів»
Херсонська юстиція описала майно «Херсонського заводу карданних валів»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.