Нова Каховка
C

» » В Каховці погасять борг у 2,5 мільйони гривень за рахунок освіти

В Каховці погасять борг у 2,5 мільйони гривень за рахунок освіти

В Каховці погасять борг у 2,5 мільйони гривень за рахунок освітиСьогодні, 19 квітня, відбулось позачергове засідання сесії Каховської міської ради.

 

Причина невідкладного зібрання – борги громади у 2,5 мільйони гривень через недбальство місцевих чиновників. Саме до таких результатів призвело «реформування» комуналки у Каховці.

 

Більше про це читайте - "Мільйони гривень Каховської громади – коту під хвіст"

 

Фактично, депутатський корпус мав «знайти» терміново кошти, адже 11 квітня Казначейство заблокували рахунки виконавчого комітету Каховської міськради.

 

Звідки ж віднайшли кошти вже у розподіленому бюджеті? Майже мільйон гривень відібрали у освіти, решту – культура і соціальний захист. Так-так, обрали 3 найбільш уразливі статті серед населення міста.

 

На засіданні міський голова Андрій Дяченко пообіцяв перерозподілити кошти і компенсувати постраждалі позиції.

 

«У освіти виділено і так багато коштів, які їм необхідно освоїти», - прокоментував прийняте рішення Дяченко.

 

Із проханням пощадити шкільну і дошкільну освіту виступила голова Громадської ради Ірина Салтикова. Та, на жаль, залишилась не почутою.

Також Громадська рада направила звернення Голові обласної партії Опозиційний блок Василю Федіну з проханням дати оцінку його однопартійцю  Павлу Філіпчуку.В Каховці погасять борг у 2,5 мільйони гривень за рахунок освітиВ Каховці погасять борг у 2,5 мільйони гривень за рахунок освітиВ Каховці погасять борг у 2,5 мільйони гривень за рахунок освіти


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.