Новая Каховка
C

» » «Укргідроенерго» пропонує надати зауваження і пропозиції щодо впливу на довкілля будівництва Каховської ГЕС-2

«Укргідроенерго» пропонує надати зауваження і пропозиції щодо впливу на довкілля будівництва Каховської ГЕС-2

«Укргідроенерго» пропонує надати зауваження і пропозиції щодо впливу на довкілля будівництва Каховської ГЕС-2ПрАТ «Укргідроенерго» розпочало процедуру оцінки впливу на довкілля проекту будівництва Каховської ГЕС-2.


Компанія запрошує всіх зацікавлених осіб надати свої зауваження і пропозиції до запланованої діяльності, обсягів досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.


Повідомлення розміщено на сайті Реєстру оцінки впливу на довкілля

«Укргідроенерго» пропонує надати зауваження і пропозиції щодо впливу на довкілля будівництва Каховської ГЕС-2


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментария

Володимир 13 апреля 2018 11:26
Більш ефективне рішення- це каскадна забудова нижче існуючої МЗ.
ЩО ДОЗВОЛИТЬ АКУМУЛЮВАТИ ПОДВІЙНУ ЕНЕРГІЮ ПОТОКУ. ТИМ САМИМ ЗБІЛЬШИТИ ПОТЕНЦІАЛ У 2 РАЗИ!
  • Нравится
  • 0
дописувач 17 апреля 2018 11:53
Після будови каховської гес яка дає всього-то до 360 мВт, були знищеті тисячі гектарів плодородних земель, знищені і ніколи не відтворяться плавні які простягались від села Ключі аж до островів Хортиці, в Дніпрі в якому водились осетрові стали тихим болотом, знищено було майже всю історію півдня України, Козацьку історію, ще О.Довженко в Поемі про море,- устами хлопчика проклинав будівельників Каховської ГЕС. Якщо чесно від себе, я напевно зруйнував теперішню будівлю і відновив справедливість природи, але так вже не буде, та і будувати нову ГЕС-2 ніхто не буде, звідки гроші в бідній державі, знову заберете в пенсіонерів. Хоч як не прикро але ця будова че пир під час чуми для товстосумів і демагогів. ось так.
  • Нравится
  • 0

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.