Новая Каховка
C

» » Новокаховський автомайдан організував кубок міста з футболу

Новокаховський автомайдан організував кубок міста з футболу

Новокаховський автомайдан організував кубок міста з футболуЗ метою військово-патріотичного виховання молоді "Новокаховський АвтоМайдан" 11 квітня провів Відкритий весняний кубок міста з футболу. Про це в Фейсбуці повідомив керівник "Автомайдану" Юрій Дяченко.

 

В турнірі взяли участь дві команди військової частини ЗСУ і дві команди юнацької збірної ФК "Енергія"(2004-2006 р. н.). Суддею на змаганнях був відомий тренер Анатолій Бакулін.

 

Перемогли юні футболісти, але це не важливо, бо ті враження і емоції, які отримали військові, діти та їхні батьки, були надзвичайними! Такий, на перший погляд, незначний захід обов'язково залишить слід у душах підлітків, впевнені організатори кубка. 

Новокаховський автомайдан організував кубок міста з футболуНовокаховський автомайдан організував кубок міста з футболуНовокаховський автомайдан організував кубок міста з футболу
Новокаховський автомайдан організував кубок міста з футболу
Новокаховський автомайдан організував кубок міста з футболу


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.