Нова Каховка
C

» » Голова Любимівської ОТГ спростував інформацію про відмову від послуг Каховської ЦРЛ

Голова Любимівської ОТГ спростував інформацію про відмову від послуг Каховської ЦРЛ

Голова Любимівської ОТГ спростував інформацію про відмову від послуг Каховської ЦРЛ

Інформацію про те, що Любимівська ОТГ припиняє передавати субвенцію Каховській центральній районній лікарні повідомила в ході сесії районної ради її голова Тетяна Тертична. Зокрема, вона відзначила, що на даний час Любимівка передала свої кошти до Каїрської лікарні (Горностаївського району). Таким чином в обслуговуванні ЦРЛ з 35 тис. залишилось лише 15 тис. районних жителів.

 

Інформація викликала резонанс серед жителів ОТГ, які здивувалися раптовим нововведенням і не схвалили нову політику роботи свого керівництва. Спробував всіх заспокоїти голова громади Сергій Коновалов, який назвав це прикрим непорозумінням.

 

 Я, як голова ОТГ, здивований розповсюдженням такої інформації, адже це викликало широкий резонанс. Небайдужі громадяни одразу пішли з’ясовувати стосунки до мене, а не до того, хто її розповсюдив. Більш того, це викликало широкий резонанс далеко за межами нашого ОТГ, адже зачіпає інтереси не тільки громади, а й двох районів. Так, у бюджеті селищної ради заплановано на 2018 рік близько 1,8 млн. грн. на обслуговування наших жителів в Каїрській лікарні, адже каїрцям зручніше відвідувати саме її. Згідно планових показників до Каїрської лікарні за перший квартал цього року перераховано 457,6 тис. грн. Проте, дивно, що голова районної ради раптом забула згадати, що на Каховську ЦРЛ ми запланували в селищному бюджеті в чотири рази більше грошей – 4,7 млн. грн. За перший квартал цього року до Каховської ЦРЛ, згідно планових показників, було перераховано 1 167,7 тис. грн. Тож, ні про яку відмову від обслуговування Каховською лікарнею не йдеться. Все це спекуляції, – повідомив Сергій Коновалов.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.