Нова Каховка
C

» » У Парку залізничників Таврійська висадили 80 сосен

У Парку залізничників Таврійська висадили 80 сосен

У Парку залізничників Таврійська висадили 80 сосен Минулої п’ятниці, напередодні Великодня, працівники Таврійського міськвиконкому та комунального підприємства «Комунсервіс» посадили сосни в Парку залізничників.

 

Цей парк Таврійський міськвиконком оновлює вже майже 10 років. За цей час там було висаджено 300 саджанців сосни. Правда, третина з них не прижилась: як кажуть лісники, за останні 50 років у нашому краю суттєво змінились кліматичні умови для вирощування хвойних дерев. Щоб виростити сосну з саджанця до метрової висоти, треба прикласти зусиль і любові не менше, ніж до дитини.

 

Проте, знайшлись такі, у кого піднялась рука знищити цю красоту – перед Новим роком учні ПТУ вирубали три молодих сосни для продажу. Тоді цим молодикам адмінкомісія міськвиконкому постановила відшкодувати збиток в десятикратному розмірі.

 

Минулого тижня міськвиконком отримав 80 сосен. Символічно, що їх саджали напередодні Великодня, як знак відродження та оновлення. Існуючі тут метрові сосни, які зміцніли і пішли в ріст, поступово змінюють ландшафт Парку залізничників. Тепер мешканці міста мають чудове місце для відпочинку з неперевершеним хвойним повітрям.

У Парку залізничників Таврійська висадили 80 сосен
У Парку залізничників Таврійська висадили 80 сосен


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.