Нова Каховка
C

» » У Каховці землю учасникам АТО надали дуже неохоче

У Каховці землю учасникам АТО надали дуже неохоче

У Каховці землю учасникам АТО надали дуже неохочеЗ величезним небажанням депутати Каховської міськради ухвалили рішення про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення 190 земельних ділянок у власність. Кожну з них орієнтовною площею 0,08 га отримає учасник АТО. Причому останнім довелося в прямому сенсі випрошувати у народних обранців проголосувати «за». Більшість з них — передусім представники «Самопомочі», «Батьківщини», «Опоблоку» та деяких інших політсил надавати ділянки учасникам бойових дій вперто не хотіли: дане питання не раз зривалося під час розгляду на попередніх сесіях міськради.

 

На думку депутатів — противників цього рішення — варто було б спочатку за рахунок міського бюджету прокласти всі комунікації для майбутньої житлової забудови. За словами директора міського водоканалу Михайла Грека, лише система водопостачання на цей майбутній житломасив потягне на 3,5 млн. грн. плюс близько 4 млн. грн. коштуватиме централізована система водовідведення. «Поки ми комунікації не зробимо, роздавати ділянки не можна. Адже люди потім почнуть копати там вигрібні ями, а ми з них будемо пити воду, оскільки під тим житломасивом розташоване підземне артезіанське озеро», — так пояснювали свою незгоду депутати.

 

Натомість самі учасники АТО наполягали, щоб їм таки надали цей дозвіл. «Ми ще не копали [вигрібні ями] і не збираємось їх копати. А ось будівництво каналізації залежить від вас! Нам же нинішнє ваше рішення потрібне для початку оформлення земельних ділянок, а не для будівництва, до якого ще дуже далеко!» — стверджували вони.

 

У відповідь депутати заявили, що в такому разі «вмивають руки» і допомагати учасникам АТО не збираються. «Поки це наш обов’язок, а потім це буде ваш обов’язок», — так про майбутнє будівництво комунікацій заявила депутат від «Батьківщини» Тетяна Гончарова. Судячи з супротиву в погодженні цього, суто технічного питання, навряд чи народні обранці в подальшому захочуть надавати учасникам бойових дій те, чого вони заслуговують відповідно до законодавства.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.