Новая Каховка
C

» » У Бериславському районі організували акцію "Допоможи бійцю АТО"

У Бериславському районі організували акцію "Допоможи бійцю АТО"

У Бериславському районі організували акцію "Допоможи бійцю АТО"

Напередодні Великодніх свят, з метою моральної підтримки земляків, які захищають суверенітет нашої держави, спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували акцію «Допоможи бійцю АТО”. До неї долучилися відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, центр юнацької та дитячої творчості колективи Шляхівської, Новобериславської, Зміївської, Веселівської, Козацької та Бериславських шкіл.

 

Учасники акції підготували надзвичайні подарунки: браслети-обереги, ляльки-мотанки, цікаві поробки на патріотичну тематику, мішечки із рідною землею, малюнки, плакати та листи із побажаннями миру, щастя та здоров’я нашим захисникам Вітчизни.

 У Бериславському районі організували акцію "Допоможи бійцю АТО"

У Бериславському районі організували акцію "Допоможи бійцю АТО"

Зворушливим став той факт, що на прохання про допомогу у черговий раз активно відреагували прийомні родини та дитячі будинки сімейного типу Бериславського району: Людмили Білоус, Руслана Волощука, Миколи Литвиненка, Тетяни Рожко, Оксани та Михайла Іжових, Галини та Юрія Васильєвих, Інни та Костянтина Галілюк, Тетяни та Сергія Авраменко, Віри та Олександра Кожушко. Сніжани та Геннадія Овчаренко. Батьки та діти передали бійцям у зону проведення АТО Великодні паски, печиво, цукерки, фрукти, засоби гігієни та медикаменти.

 

Також надали гуманітарну допомогу військовослужбовцям ПАТ "Кам’янський", ТОВ "Берислав-хлібзавод", СФГ "Гордієнко" та ПП Євгенія Шаповалова.

 

Подарунки, зібрані руками бериславців, повіз на Схід України голова районної державної адміністрації Олександр Гомон спільно з депутатами обласної ради та представниками Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації.

 

Спеціалісти Центру і надалі братимуть активну участь у організації допомоги військовослужбовцям, учасникам бойових дій, їхнім сім’ям та родинам загиблих.

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.