Нова Каховка
C

» » Учні бериславськіх шкіл відзначили Міжнародний день сміху

Учні бериславськіх шкіл відзначили Міжнародний день сміху

Учні бериславськіх шкіл відзначили Міжнародний день сміху1 квітня в Бериславському районному будинку культури пройшла запальна та розважальна ліга сміху “Beryslav Open Smile”, де в умінні жартувати змагалися команди учнів старших класів бериславських шкіл № 1 “Позитив” і №3 “180 і нижче” та вперше команда Веселівської школи “VIP Веселе”.

 

У запропонованих трьох конкурсах (привітання, домашнє завдання та озвучка) кожна команда - учасниця намагалася показати життя сучасної молоді та якомога ширше розкрити цьогорічну тему ліги сміху “Молодь у керма”. Учасники команди “180 і нижче” відзначилася оригінальними жартами, колоритними образами та вмінням впевнено і невимушено триматися на сцені. Дотепними жартівливими піснями, запальними танцями та театралізованими гумористичними мініатюрами вражали учасники команди “Позитив”. А ось учасники команди “VIP Веселе” були надзвичайно харизматичними, позитивними та майстерно впоралися з конкурсом "Озвучка".

 

Цього разу журі, яке очолив голова райдержадміністрації Олександр Гомон, було дуже складно визначитися з переможцями. Із невеликим відривом у соту балу кубок отримала команда “180 і нижче” та стала переможницею ліги сміху “Beryslav Open Smile – 2018”. Команди “Позитив” та “VIP Веселе” посіли почесне друге місце. Кожна з команд отримала солодкі подарунки. 

 

Зі своєю задачею всі учасники справилися на “відмінно”: атмосфера змагання і активна підтримка вболівальників були тому підтвердженням. Сміх й оплески не стихали ні на хвилину. 
Учні бериславськіх шкіл відзначили Міжнародний день сміху


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.