Новая Каховка
C

» » У Нацпарку «Олешківські піски» оголошено сезон тиші

У Нацпарку «Олешківські піски» оголошено сезон тиші

У Нацпарку «Олешківські піски» оголошено сезон тишіЗ 1 квітня на території Національного природного парку «Олешківські піски» розпочинається сезон тиші, повідомляє адміністрація НПП.

 

«Шановні відвідувачі! Служба державної охорони ПЗФ наголошує: відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» (від 09.04.2015 року №322-VIII), в період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня по 15 червня, на території Національного природного парку «Олешківські піски»

 

з а б о р о н я є т ь с я

 

проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)!

 

У зв’язку з цим, звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України «Про тваринний світ» при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу».

 

Нагадаємо, нещодавно Новокаховська міська рада прийняла звернення до Херсонської облради з клопотанням виключити 1000 га із меж НПП «Олешківські піски».


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.