Новая Каховка
C

» » Коли з’являться очисні споруди в Бериславі?

Коли з’являться очисні споруди в Бериславі?

Коли з’являться очисні споруди в Бериславі?Про відсутність проекту реконструкції очисних споруд у Бериславі заявив голова Бериславської райради Володимир Коновалов.

 

— Нещодавно відбулася зустріч робочої групи в Херсоні з цього питання. На ній прийняли конкретні заходи. Але все досі залишається на рівні розмов, бо для відновлення очисних спочатку потрібний проект. Його ж наразі немає. В Херсоні визначилися, що 575 тис. грн [на проект] виділить обласна рада, а 200 тис. грн. — Бериславська міськрада. Це буде перший крок. Також народний депутат України Іван Вінник заявив, що спробує пролобіювати виділення 10 мільйонів гривень [з державного бюджету], щоб усе нарешті закрутилося, — пояснив він.

 

Поки ж вдалося визначитися з місцем розташування очисних споруд біологічної очистки каналізаційних стоків Берислава у північній частині міста. Розроблено вже детальний план території земельної ділянки й за межами райцентру. З метою її узаконення нещодавно у Шляхівській сільраді відбулися громадські слухання. Цю ділянку запропоновано відвести під поля фільтрації на випадок аварійних скидів стічної води у разі виникнення якихось надзвичайних ситуацій.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.